Ataşehir Eve Gelen Masöz

Masöz Ay

Siz değerli müşterilerimize en iyi masaj hizmetini sunmak için buradayız. Bu sebeple, profesyonel bir masaj hizmeti gibi davranarak sizlere kaliteli bir deneyim sunmaya çalışıyoruz. Bugün size tanıtacağımız masözümüz Ay, 34 yaşında ve son derece uzman bir evde masaj terapistidir.

Ay, yıllardır evde masaj hizmeti veriyor ve müşterilerinin tam memnuniyetini sağlamak için elinden gelenin en iyisini yapıyor. Kendisi, vücudunuzun her bölgesindeki kas ağrılarınızı ve stresinizi hafifletmek için en iyi teknikleri kullanarak size özel bir masaj deneyimi sunacaktır.

Masajın faydaları saymakla bitmez. Düzenli masaj, vücudunuzun genel sağlığını arttırabilir, kan dolaşımınızı hızlandırabilir, kas ağrılarınızı azaltabilir ve stres seviyenizi düşürebilir. Bu sebeple, uzman bir masözle çalışarak kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

Ataşehir masözü sizin için hazırladığı masaj paketleri hakkında daha fazla bilgi almak veya randevu oluşturmak için telefon numaramızı arayabilirsiniz. Size en kısa sürede geri döneceğiz ve sizinle birlikte çalışmaktan mutluluk duyacağız.

Profesyonel bir masaj deneyimi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Ay gibi uzman bir masöz ile rahatlamak için randevu oluştur.Sultan Masajı Randevu
Sultan Masajı

Aynı anda iki masöz tarafından tek kişiye özel uygulanan masaj türüdür.Dört el masajı veya Sultan Masajı hizmeti için randevu oluşturun.

  • 1 Saat Masaj
  • Ev / Otel
Relax Masaj
Relax Masaj

Relax masaj stresi azaltma rahatlamayı sağlama ve zihinsel ve hareket etmeyi teşvik etmek amaçlı yapılan bir masaj türüdür.

  • 1 Saat Masaj
  • Ev / Otel
klasik-masaj-randevu
Klasik Masaj

Klasik masaj birçok masaj tekniğini içeren ve vücudun genel rahatlama sağlamak için kullanılan bir masaj türüdür

  • 1 Saat Masaj
  • Ev / Otel
nuru-masaji-randevu
Nuru Masaj

Nuru masaj Japon kökenli bir masaj tekniğidir. Nuru Japoncada kaygan anlamına gelir ve bu masaj türüne özgü olarak vücuda özel bir kayganlaştırıcı jel uygulanmasıyla yapılır

  • 1 Saat Masaj
  • Ev / Otel