Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Başvuru Formunu doldurup göndererek aşağıdaki tüm şart ve koşulları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız;

  • Müşterilerinize herhangi bir erotik, cinsellik içeren masaj hizmeti sunmayacağınızı,

  • 18 yaş altı kişilere hizmet vermeyeceğinizi,

  • Masaj terapistliği etik kurallarına uyacağınızı,

  • Profilinizde kullanılan fotoğrafın yada kullanım haklarının size ait olacağını,

  • Müşterilere psikolojik ve bedenen bir zarar vermeyeceğinizi,

  • Türkiye Cumhuriyeti devletinin tüm yasalarına ve gerekliliklerine uyacağınızı,

  • Ortaya çıkabilecek sorun, problem ve yasal yaptırım gerektiren durumlarda masozler.com sitesinin sahibinin/kurucusunun sorumlu tutulamayacağını,

  • Profil oluşturarak masozler.com çalışanı olmadığınızı.Tüm vergi,bağkur,hukuki ve yasal yükümlülüklerden kendiniz sorumlu olduğunuzu,

Bu SİTE’yi kullanan (üye olan veya olmayan) her gerçek ve tüzel kişi, aşağıda belirtilen kullanım koşullarının tamamını okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılmaktadır. Kullanım koşullarının tamamını, eksiksiz bir şekilde kabul etmiyor iseniz, bu SİTE’yi ( https://masozler.com/) kullanmayınız!

Kullanıcı Koşullarının Bağlayıcılığı

SİTE’de sunulan hizmetlerden yararlananlar veya herhangi bir şekilde SİTE’ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır. SİTE sahibi, bu SİTE’de yer alan veya alacak olan bilgileri, formları, tüm içeriği, SİTE’yi ve işbu SİTE Kullanım Koşulları’nı dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Yapılan değişiklikler, SİTE’de yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer. SİTE hizmetlerinden yararlanan ve SİTE’ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, masözler.com sahipleri tarafından işbu SİTE Kullanım Koşulları hükümlerinde yapılan her değişikliği önceden kabul etmiş sayılmaktadır.

BU SİTE İÇERİĞİ; HİÇBİR ŞEKİLDE TEŞHİS, TEDAVİ, TANI, TIBBİ BİR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAMAKTADIR!

Bu SİTE’de yer alan, SİTE ya da 3. kişiler tarafından sağlanan; yazı, mesaj, fotoğraf, video, şekil, bilgi, grafik, vb gibi tüm içerik teşhis, tedavi, tanı ya da tıbbi bir tavsiye niteliği taşımamakta olup, sadece bilgilendirme amacı taşımaktadır. SİTE herhangi bir gerçek ya da tüzel kişi tarafından kullanılmaya başlandığı an, Kullanıcı bunun bilincinde olduğunu kabul etmiş sayılmaktadır. Herhangi bir tıbbi yardıma veya müdahaleye ihtiyaç duyulduğunda, her zaman için yetkili uzman bir doktora veya sağlık kuruluşuna başvurmak gerekmektedir. Hiçbir zaman, bu sitede okunan bir bilgi yüzünden, yetkili uzman bir doktorun verdiği tıbbi tavsiyelerin ya da tedavi yöntemlerinin dışına çıkılmamalıdır. Kullanıcı, SİTE’de yer alan içeriğin herhangi bir şekilde teşhis, tedavi, tanı ya da tıbbi bir tavsiye niteliği taşımadığını, sadece bilgi verme amacı taşıdığını bildiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

Kullanıcı Açıklama ve Paylaşımları

Kullanıcıların gönderdiği kişisel bilgiler SİTE’nin Gizlilik Politikası ile korunmaktadır. Ancak Kullanım Koşulları ile Gizlilik Politikası arasında bir uyuşmazlık çıkması halinde, işbu Kullanım Koşulları uygulanacaktır. Kullanıcı; SİTE içerisinde forumlar, tartışma grupları, yorumlar, bloglar, mesaj bölümleri, uzmana sor eklentilerinde ve ilaçlar ile ilgili kullanıcı yorumlarında, 3. kişilerin haklarını ihlal edebilecek hiçbir içeriğe yer vermeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder. Kullanıcı bu tarzda bir içeriği umuma açar ise, burada yer alan bilgileri gizli olmadığını kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.

Kullanıcı; SİTE’ye herhangi bir bilgi, fikir, resim, video, yazı, içerik, kavram ya da buluş göndermiş ise, bu bilginin gizli bilgi olmadığını ve 3. kişilerin haklarını ihlal etmediğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

Kullanıcı; SİTE’ye herhangi bir bilgi, fikir, resim, video, yazı, içerik, kapsam ya da buluşu paylaşmak suretiyle SİTE’de yayınlar ise, buna ilişkin bedelsiz, süresiz, geri alınmaksızın ve yer ile sınırlı olmaksızın, münhasır olmayan lisansı SİTE’ye kullanma, çoğaltma, yayma, işleme ve yayınlama hakkı ile devrettiğini ve buna ilişkin hiçbir hak iddiasında bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

SİTE, bu şekilde elde ettiği hakkı dilediği şekilde kullanabilir, 3. kişilere kullandırtabilir ya da bu hakka ilişkin alt lisans verebilir. Kullanıcı, hakkını saklı tutmak istiyor ise, bunu hiçbir şekilde SİTE’ye ya da SİTE aracılığı ile umuma açmamalıdır. Kullanıcı bunun bilincinde olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

SİTE’nin Sorumluluğu

masozler.com sitesinin kullanılması sebebi ile SİTE’nin hiçbir sorumluluğu yoktur. sitesinin kullanılması sebebi ile SİTE’nin hiçbir sorumluluğu yoktur. Kullanıcı bütün sorumluluğun kendisinde olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder. Masözler.com, kullanıcıların veya 3. Kişilerin SİTE’ye ekledikleri içerikleri kontrol etmekle veya denetlemekle yükümlü değildir. Kullanıcı, bunu bildiğini ve bu sebeple de SİTE’ye herhangi bir hukuka aykırı içerik eklemesi halinde, bundan tek başına sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. SİTE’nin kullanımı sırasında, içeriğin SİTE kontrolünde olmayan bir aracı tarafından transfer olması mümkün olabilir. Bu durumlarda SİTE, transfer olan hiçbir bilginin, içeriğin, görsel ve işitsel verinin, grafiğin, yazının ya da videonun doğruluğunu garanti etmez ve bunlardan sorumlu olmaz. SİTE ayrıca uyuşturucu madde, reçete ile verilen ilaç ve onay gerektiren maddeler gibi hukuksal bir sınırlama getirilen konulara ilişkin içeriklerde, bilginin açıklanması ve transfer yolu ile ifşa olmasından sorumlu değildir. Hiçbir durumda SİTE, kullanıcı veya 3. kişi üzerinde meydana gelen zarardan sorumlu değildir. Zarar SİTE’nin kullanımından, kullanımdaki bilgisizlikten, SİTE’de bulunan bir içerikten veya herhangi başka bir sebepten dolayı meydana gelmiş olsa bile, SİTE’nin bir sorumluluğu yoktur. Kullanıcı bunu bildiğini ve tüm sorumluluğun kendisine ait olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

İLETİŞİM

Bizimle her zaman mail yoluyla (info@masozler.com) veya web sitemiz üzerinden mesaj ile iletişime geçebilirsiniz.